Menu

Bukszpan: Masz kłopoty w pracy? Problemy finansowe? Zdrowie szwankuje? Biblia mówi, jak temu zaradzić już dziś!

Kwiecień 2, 2014  |  Biblia

Przerywamy chwilowo relację ze stworzenia świata i oddajemy głos do studia. Wiem, że to bez sensu, ale tak właśnie selekcjonuję czytelników; jeśli czytasz Biblię z zachwytem, bo bezsens Cię kręci, ten post jest właśnie dla Ciebie.

Z fragmentu o Locie i jego córkach dowiedzieliśmy się o prorodzinnych walorach etanolu i dostrzegliśmy ogromną zaletę kazirodztwa, która polega na tym, że w poszukiwaniu partnera nie trzeba wychodzić z domu. Podejrzewam, że Biblia tutaj jest tak liberalna, że na paradzie równości spalonoby ją jako zbyt wyuzdaną. Dzisiaj dowiemy się, jak skutecznie walczyć z przeciwnościami losu.

Jeśli uważasz, że życie nie traktuje Cię łaskawie, pamiętaj, że zawsze najwyższą instancją sprawczą jest Jahwe. Jeśli On czochra Cię pod włos, znaczy to, że przeskrobałeś. Albowiem mówi On do nas znakami. Zamiast mierzwić Ci czuprynkę, niedługo oczyści Twe myśli, zdzierając z Ciebie skalp, a jeśli się nie poprawisz, wyssie Twój grzeszny mózg przez słomkę i rozdepcze Cię na krwawy naleśnik.

Oto przypadek Mojżesza, który jako skończona kanalia, złodziej, podżegacz, morderca i manipulant podobał się Bogu i Bóg go umiłował. Niestety podpadł czymś i Bóg chciał go zgładzić.

Dzisiejszy fragment sponsoruje Sefora.

Czytamy w Księdze Wyjścia 4.24-26:

W czasie podróży w miejscu noclegu spotkał Pan Mojżesza i chciał go zabić. Sefora wzięła ostry kamień i odcięła napletek syna swego i dotknęła nim nóg Mojżesza, mówiąc: ”Oblubieńcem krwi jesteś ty dla mnie”. I odstąpił od niego [Pan]. Wtedy rzekła: ”Oblubieńcem krwi jesteś przez obrzezanie”.

Od razu rzuca się w oczy słabość Jahwe do chłopięcych napletków i ich kojące działanie na jego psychikę. Jak ten fragment Pisma wpływa na relację kleru z nieletnimi napletkami, nie mam pojęcia, ale ostatecznie nie o tym miałem pisać.

Bardziej zastanawia swoboda, z jaką matka ostrym kamieniem odcina dziecku ów napletek i dotyka nim nóg męża, żeby przebłagać Nienasyconego Miłośnika Chłopięcych Napletków. Jest pełna ufności, że to właśnie pomoże i co? – cud! Właśnie to pomogło! Alleluja. Jaki wniosek?

Masz problem? Kłopoty w pracy? Zdrowie szwankuje? Teściowa Cię wkurwia? Gołąb nasrał Ci na kołnierz? Na pielgrzymce ktoś Ci podpierdolił modlitewnik? To jasne, że On do Ciebie mówi, albowiem znakami mówi On. Sprawdź, czy obrzezałeś dziecko. Jeśli spotykają Cię przeciwności losu, to założę się, że tego nie zrobiłeś. Jeżeli faktycznie nieroztropnie nie oberżnąłeś jeszcze dziecku napletka, zaufaj Jahwe, upierdol dziecku koniec penisa i obserwuj, czy świat dookoła nie staje się łaskawszy, słonko jaśniejsze i trawka zieleńsza jakby, bo tu właśnie może tkwić sedno sprawy. Tylko kamień ostry znajdź, bo nie ma nic gorszego jak napierdalać w napletek swojego dziecka tępym kamieniem.

PS. Owszem, posłużyłem się słowami powszechnie uważanymi za wulgarne, tj. „upierdolić” i „napierdalać”, ponieważ jestem humanistą, estetą, cenię sobie higienę i precyzję zabiegów chirurgicznych, i do tego mam wrażliwą konstrukcję psychiczną, a w „tłuczeniu” lub „waleniu” (tępym) kamieniem w chłopięcy napletek ciągle zbyt dużo widzę finezji.

PS2. Nasuwa się poniewczasie pytanie: po co Bóg stworzył człowieka z napletkiem?

Odpowiedź przychodzi mi do głowy jedna: po ch… .

– V.L.

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, polub go i polub mój fanpage na Facebooku – połącz się z Facebookiem poprzez wtyczkę znajdującą się po prawej stronie lub kliknij TUTAJ.

 

 

 - V.L.

 

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, polub go, udostępnij go innym i polub mój fanpage na Facebooku - aby to zrobić kliknij TUTAJ.

Email address

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>